logo Fizjoterapeuta, rehabilitant Częstochowa
Dawid Waloski

“Prawidłowe zastosowanie rozciągania” – okiem fizjoterapeuty

u

Dlaczego warto

Jaki powinien być skuteczny fizjoterapeuta?

Skuteczny fizjoterapeuta, to ten który staje się ekspertem w danej dziedzinie. Studia to tylko początek drogi. Dopiero nauka od światowej sławy ekspertów podczas prywatnych szkoleń daje moc i odpowiednie przygotowanie. Wiem to dokładnie, dlatego nieustannie rozwijam się w obszarze, który uwielbiam zgłębiać. Bycie fizjoterapeutą, to coś więcej niż znajomość ludzkiego ciała, to możliwość niesienia ulgi tam, gdzie wielu nie widzi ratunku. Skuteczna pomoc to mój ciągły cel, który każdego dnia odkrywam na nowo.

Dokładnie analizuję indywidualny przypadek bólowy każdego mojego pacjenta.

{

Misja

Poprawa komfortu życia pacjentów poprzez wyeliminowanie problemu, a nie tylko poprzez jego zaleczenie.

Obecnie moim głównym celem jako fizjoterapeuty jest pomoc ludziom w pełnym i długotrwałym powrocie do zdrowia. Aby to osiągnąć staram się leczyć nie tylko miejsce bólu, ale również znaleźć pierwotną przyczynę problemu, tak aby podobne sytuację nie pojawiały się w przyszłości. 

Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej oraz szeroko pojętym leczeniem bólu. W moim warsztacie pracy wykorzystuję wiele technik poznanych na specjalistycznych szkoleniach z fizjoterapii, najważniejsze jednak dla mnie jest indywidualne podejście do problemu pacjenta, spojrzenie bardzo szeroko na problem bólowy, aby efekt mojej pracy był trwały.

Otwórz Cennik

Szybko i precyzyjnie poznasz ceny

Najlepszy fizjoterapeuta!
Gdy trafi się do Dawida człowiek od razu wie, że jest w dobrych rękach. 100% zaufania! Nieoceniona pomoc w sprawnym i szybkim powrocie do treningów biegowych po problemach z niezidentyfikowanym bólem w obu stopach. Po terapii ból od razu ustąpił. Spokojne podejście do diagnozy. Pozytywna energia i wsparcie co jest równie ważne dla sportowca!
Iza Sosnowska 

Na jakim Sprzęcie pracuję?

j

O mnie

Poznajmy się!

Odkąd pamiętam byłem zafascynowany sportem, co spowodowało, iż zacząłem od młodych lat trenować lekką atletykę, a konkretniej biegi średniodystansowe. W tym czasie na przykładzie własnym oraz innych sportowców często miałem do czynienia z różnymi typami urazów sportowych, co spowodowało moje zainteresowanie pracą fizjoterapeutów, którzy pomagali te problemy wyleczyć. Chcąc pogodzić moje dwie pasje, czyli bieganie oraz pomoc sportowcom poprzez fizjoterapię wybrałem się na studia do Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, które ukończyłem z bardzo dobrym wynikiem.

W międzyczasie sam zacząłem doszkalać się na szkoleniach specjalistycznych z terapii manualnej oraz terapii powięziowych. Po studiach odbyłem staż praktyczny w Klinice Rehabilitacyjnej Galen w Bieruniu. Następnie przez niepełne 3 lata pracowałem w klinice prywatnej w Częstochowie. Obecnie od maja 2019 roku prowadzę własną praktykę fizjoterapeutyczną oraz współpracuję z klubem sportowym Raków Częstochowa, będąc fizjoterapeutą pierwszej drużyny, która obecnie występuje na poziomie ekstraklasy.

Sprawdź rekomendacje o naszym gabinecie fizjoterapii

Serdecznie polecam Dawida.
Jego wiedza i profesjonalne podejście do pacjenta mnie już niejednokrotnie wyciągnęły z opresji. Będę korzystał i będę polecał nadal.
Artur

W styczniu 2018 r miałam artroskopie kolana. W trakcie zabiegu dowiedziałam się, że przez 5 tyg. nie wolno mi obciążać nogi . Wyszłam ze szpitala z kulami i bez instrukcji jak ich używać. Tak trafiłam do P. Dawida. Dzięki jego staraniom i zaczarowanym rękom funkcjonuje dobrze do tej pory. W momentach bólu czy przeciążenia nogi, proszę o pomoc i zawsze P.Dawid pomaga. Znam wielu masażystów i terapeutów ale ten młody człowiek jest wyjątkowy. Szczerze polecam P. Dawida.
Danuta J.

Najlepszy fizjoterapeuta! Gdy trafi się do Dawida człowiek od razu wie, że jest w dobrych rękach. 100% zaufania! Nieoceniona pomoc w sprawnym i szybkim powrocie do treningów biegowych po problemach z niezidentyfikowanym bólem w obu stopach. Po terapii ból od razu ustąpił. Spokojne podejście do diagnozy. Pozytywna energia i wsparcie co jest równie ważne dla sportowca!
Iza Sosnowska

Odkąd pamiętam moje życie wiąże się ze sportem, od lat trenuje bieganie realizując swoją pasję. Problemy ze ścięgnem achillesa i kolanem mogły zaprzepaścić wszystkie plany i marzenia. Z pomocą przyszedł Pan Dawid. Jego świetnie dobrane zabiegi I ćwiczenia w domu sprawiły, że powrót do formy zajął naprawdę niewiele czasu. Jeśli miałabym polecić komuś rehabilitanta, to tylko Pana Dawida!

Iga Kromołowska

Pan Dawid najlepszy specjalista jakiego znam, dzięki przeprowadzonej terapii pozbyłam się kontuzji i mogę dalej biegać. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta.
Zdecydowanie polecam!

Ola Lewandowska

Świetna opieka jak i rozpoznanie problemu!
Dawid pomógł mi nie tylko w wyleczeniu kontuzji, ale także w dojściu do pełnej sprawności i powrotu do treningów. Super atmosfera na wizytach, zaangażowanie w rehabilitacje i jak najszybszy powrót do zdrowia.
Magdalena Brendel

Jestem wierną pacjentką p. Dawida, gdyż kilkakrotnie pomógł mi zacząć znowu żyć i pracować normalnie. Z zawodu jestem protetykiem dentystycznym i przeszło 20 lat pracy dało się we znaki – kręgosłup szyjny z trzema przepuklinami i cieśnie obu nadgarstków już później po operacji uniemożliwiały mi prace. I właśnie
rehabilitacja p. Dawida odwróciła bieg rzeki- Jego profesjonalizm, ciężka praca, wiedza i zaangażowanie, a przy tym przemiłe usposobienie i uśmiech, pozwoliły mi na powrót do sprawności i zdrowia. Szczerze polecam wszystkim p. Dawida bo mało jest tak zdolnych i serdecznych ludzi -fizjoterapeutów.
Katarzyna Wolska

Pan Dawid to bardzo dobry fizjoterapeuta. Charakteryzuje go profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Fachowiec z ogromną wiedzą i wielkim zaangażowaniem. Bardzo mi pomógł przy bólu kręgosłupa, nie tylko samą terapią, ale również podbudował psychicznie i poprawił samopoczucie.

Andrzej

Polecam Pana Dawida – kontakt i podpowiedzi do zalecanych ćwiczeń doprowadziły mnie po operacji stawu biodra i rehabilitacji pod opieką Pana Dawida i lekarza ortopedy do sukcesu. Już mogę pracować. Dziękuję.

Urszula S.