logo Fizjoterapeuta, rehabilitant Częstochowa
Dawid Waloski

Pobierz bezpłatnie najnowszy raport “3 najczęstsze techniki usuwające urazy”

Sprzęt fizykoterapia:

COMPEX SP 8.0: Jest bezprzewodowym stymulatorem treningowym zaprojektowanym dla regularnie trenujących sportowców Compex SP 8.0 przyśpiesza regenerację, zwiększa wydolność, siłę/wytrzymałość, pomaga uniknąć kontuzji i łagodzi ból. Przez nas stosowany najczęściej w celu regeneracji mięśniowej, aktywacji mięśni osłabionych, treningu opartego na procesie elektrostymulacji oraz odbudowy mięśniowej (np. atrofii powstałej w wyniku operacji na mięśniu czworogłowym)

HYPERVOLT: Urządzenie do masażu wibracyjnego, pomagające rozluźnić spięte mięśnie, zwiększyć krążenie krwi, poprawić jakość mięśni i osiągnąć optymalny zakres ruchu. Bardzo dobrze sprawdza się jako regeneracja po cięższych jednostkach treningowych zarówno piłkarskich jak i biegowych.

GAME READY 2.1: Terapia zimnem i kompresją – system dwukomorowych mankietów System chłodzenia GameReady to zestaw oparty na technologii kosmicznych skafandrów NASA. Całość zapewnia terapię przerywanych ucisków pneumatycznych jednocześnie z dostarczeniem terapii chłodzenia w kontuzjowane miejsce. U nas stosowany do leczenia ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych, ale przede wszystkim do regeneracji jako odnowa biologiczna.

Polecam Pana Dawida – kontakt i podpowiedzi do zalecanych ćwiczeń doprowadziły mnie po operacji stawu biodra i rehabilitacji pod opieką Pana Dawida i lekarza ortopedy do sukcesu. Już mogę pracować. Dziękuję.

Urszula S.